• Help Desk
  • Bu bölümde firmamız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Help Desk
Ventures Bilişim Teknolojileri, 2020 Haziran ayında İSTANBUL merkezli olarak kurulmuştur. Firmamız üst düzey bilgi, şeffaflık, kalite ve güvenilirlik doğrultusunda hizmet vermektedir. Ventures Bilişim Teknolojileri; web hosting, reseller hosting, wordpress hosting, vds, vps, ssl, email hosting hizmetleri vermekte olup bireysel ve kurumsal müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

Tamamıyla yeni nesil donanımlarla donatılmış sunucularımız, son sistem her biri sıfır SSD Enterprise diskler kullanmaktadır. Sunucularımız Türkiye / İstanbul COMNET Veri Merkezi altyapısında barındırılmakta olup, 10GBit port 1Gbit hat çıkışına sahiptir. %99.5 uptime garantisi ile web siteleriniz Ventures güvencesinde olup 7 gün 24 saat destek veren alanında uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Fiyat politikamız, verilen hizmetin karşısında en uygun fiyatlandırma politikası olarak benimsenmiş olup tüm hizmetlerimiz Türk Lirası ile satışa sunulmuştur. Artan doviz kurlarını Ventures en geri planda tutup uygun fiyat politikasıyla hizmet vermeyi gayret etmektedir.

Korumalı Sunucular: Ventures Bilişim Teknolojileri sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz.

Barındırma Hizmetleri: Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("alan adı") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri: İş aktivitelerinizi internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.